Jaka wodoszczelność na wyjazd?

Jaka wodoszczelność na wyjazd?

Odliczałeś czas do wakacyjnego wyjazdu, śledziłeś każdy najmniejszy ruch wskazówek na cyferblacie, a kiedy nadszedł moment pakowania walizek i przygotowywania się do podróży, zapomniałeś o zegarku. Chyba się zgodzisz, że w twoim postępowaniu zabrakło logiki. A może był to zabieg celowy, całkowicie przemyślany? Jeśli tak, to mógł być tylko jeden rozsądny powód: zegarek nienadający się na wyjazd wakacyjny, a więc niemodny i mało funkcjonalny.

Dziś zegarek nie służy tylko do odmierzania czasu, oczekuje się od niego czegoś więcej, przede wszystkim wysokiej funkcjonalności i zachwycającego, oryginalnego designu. Powinien być wodoszczelny i wstrząsoodporny, byś mógł spędzić wakacje w warunkach komfortowych, bez obawy o jego uszkodzenie. Gwarancje udanego urlopu dadzą ci zegarki Sea Touch i T-Touch marki Tissot. Będziesz mógł w nich śmiało uprawiać wszelkie sporty wodne.
Wodoszczelność tych zegarków wynosi do 100 m i są odporne na działanie zarówno kropli wody i deszczu jak i potu. Ponadto wskazują dwie strefy czasowe, obliczają prędkość i głębokość zanurzenia podczas nurkowania, posiadają zintegrowany, cyfrowy chronograf, termometr, alarm, wieczny kalendarz oraz specjalny logbook rejestrujący historię nurkowań. Wszystkie funkcje są aktywowane za pomocą dotykowego szkła. Z pewnością posiadając taki zegarek będziesz mógł się cieszyć każdą chwilą spędzoną na wakacjach.

źródło: http://maxtime.pl/category/zegarki-tissot, Zegarki Tissot