STOPEROL CONTROL X 10 KAPS

Opis produktu:

Skład:

Saccharomyces boulardii, Bifidobacterium breve, żelatyna, inulina, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, Lactobacillus scidophilus, stearynian  magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu.
Wskazania:

Do postępowania dietetycznego w zaburzeniach flory bakteryjnej występujących w przebiegu biegunki, antybiotykoterapii oraz dolegliwościach jelitowych.

Działanie: 

Stoperol Control jest produktem symbiotycznym, ponieważ zawiera prebiotyki inulinę oraz żywe probiotyczne bakterie i drożdże, które należą do gatunków powszechnie uznawanych za bezpieczne. Połączenie probiotyków z prebiotykiem sprzyja większej żywotności bakterii i ułatwia kolonizacje jelita.

Dawkowanie:

Dzieci od 6 do 12 lat: 1 kapsułka dziennie. Dzieci powyżej 12 roku życia i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Kapsułki należy zażywać podczas posiłku.

Informacje dodatkowe:
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Źródło: STOPEROL CONTROL X 10 KAPS, Apteka Internetowa